ORGANIZACE

Ahoj kamarádi, normálně bychom v tomto období ladili poslední detaily a pilovali trasu letošní "pětistovky". I když je prakticky všechno připravené, nikdo nevíme co bude a jak dlouho ještě současný stav bude trvat. Může se zdát, že náš termín je relativně bezpečně vzdálený, chystáme se ale i na alternativu, že budeme muset termín posunout. Pro případ, že by k tomu skutečně došlo, máme náhradní termín stanovený na 8.8.2020, tzn. víkend od 7.do 9. srpna 2020. Chceme, aby jste si akci užili a rádi bychom eliminovali jakákoliv omezení. Jestli by 2 měsíce posunu byly dostatečné v tuto chvíli samozřejmě nevíme. Úplně nejraději ale budeme, když vše proběhne v náš tradiční termín, tj. první víkend v červnu. Ten otazník je ale velký. Vyřešit vše chceme do konce dubna, to už by mělo být vše daleko jasnější. Do té doby se držte a pořádně si opečujte své mazlíky. Až to všechno opadne, budete je potřebovat.

My už se na vás moc těšíme. Mějte se dobře a buďte zdrávi!

Podmínky přihlášení na akci:

Jízdy se může zúčastnit každý vlastník jednostopého vozidla s objemem od 125 ccm a platným řidičským oprávněním, který se zaregistruje a uhradí registrační poplatek do 30.4.2020. V případě naplnění kapacity akce, bude registrace uzavřena bez ohledu na tento termín.

Registrace na 6. ročník bude spuštěna 1.1.2020.

K registraci je nutné vyplnit registrační formulář.

Po jeho odeslání budou obratem na uvedenou emailovou adresu zaslány podklady pro provedení registrační platby účastníka.

Registrační poplatek je 750 Kč.

V ceně poplatku je startovné, volný pohyb po areálu umožněný pouze registrovaným účastníkům, občerstvení (zajištěné v prostoru startu a cíle), účast na večerním programu a pro absolventy celé trasy pamětní medaile (odznak). Účastníci jízdy neplatí žádné poplatky za stan a motorku.

Registrace účastníka je závazná, jízda bude uskutečněna za každého počasí, registrační poplatek je nevratný.

POZOR – na start nelze přijet bez splnění podmínek registrace!

Do 15.5.2020 obdrží registrovaní účastníci přesné dispozice pro každého jednotlivého jezdce (zařazení do kategorie + čas startu).

Při vyplňování registračního formuláře je možné zadat odběr jednoho nebo více kusů triček aktuálního ročníku. Trička pak budou předána při příjezdu na akci.

Jízdy se může zúčastnit i batůžek (spolujezdec), na kterého se ale nevztahují benefity registrovaného jezdce (odznak, oběd).

Ubytování v místě akce je možné pouze ve vlastních stanech, případně lze využít penziony v okolních městech.

V případě, že spolu chtějí startovat dva (nebo více) kamarádi se stroji různých kategorií, je třeba toto uvést do poznámky při vyplňování registračního formuláře.

Každý účastník by měl stihnout trasu projet do 12 hodin od startu, tzn. vrátit se nejpozději do 22 hodin.

Orientační jízda 5OO kilometrů v sedle není určena pro tříkolky a čtyřkolky.

STARTUJEME v Přestavlkách u Hrochova Týnce, okr. Chrudim.